Kontaktujte nás

+420 603506104

Pondělí - Sobota

8:00 - 18:00

Společnost Klimatizace365 s.r.o. se zabývá ucelenou dodávkou, instalací a servisem klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel do veškerých privátních i komerčních prostor. Specializujeme se na světově uznávané a prověřené značky HAIER, DAIKIN, SAMSUNG, kde jsme schopny Vám nabídnou zajímavé ceny. V případě přání zákazníků jsme schopny dodat i jiné výrobce. Naším krédem na prvním místě je spokojenost zákazníků a proto se budeme snažit zakázku realizovat na klíč od prvotního seznámení s přáním zákazníků až po závěrečný úklid po instalaci zvoleného zařízení.

Časté Vaše dotazy

FAQ

Mobilní či pevnou instalaci?

Obě varianty jsou možné, ale z pohledu komfortu je lepší pevná instalace.

Je možná instalace do panelového bytu?

Ano, instalace je možná a ideálně pokud máte balkon či lodžii.

Cena klimatizace?

Ceny začínají na 17.000,- Kč včetně instalace.

Mohu klimatizací topit?

Ano, většina klimatizací umí chladit i topit. Klimatizace dokáže vytopit místnost rychleji, než jiné typy topení a také z pohledu financí je vytápění ekonomické.

Klimatizace a spánek?

Ano, jde dohromady. Instalujeme klimatizace s tichým režimem.

Jaký je rozdíl mezi Split a Multisplit?

Split = jedna venkovní a jedna vnitřní jednotka, Multisplit = jedna venkovní a více vnitřních jednotek.

Co znamená označení Invertorová klimatizace?

Invertorová klimatizace kontroluje výkon klimatizace, čímž ušetří oproti běžným typům až 40 % energie. Výkon kompresoru se přizpůsobuje požadované teplotě, čímž rychleji dosáhne nastavenou teplotu, kterou dokáže stabilněji udržovat..

Kam umístit venkovní jednotku?

Venkovní jednotku je možno umístit kamkoliv, to znamená i na jižní stranu. Může být jak na fasádě, tak na střeše či přímo na zemi.

Kdo může klimatizaci instalovat?

Pouze osoby či společnosti s certifikátem.

Jaká je životnost klimatizace?

Životnost klimatizace závisí na délce provozu a kvalitě komponentů. Pravidelně servisovaná klimatizace může mít životnost až 15 let.

Co je to COP? (Coefficient of Performance)?

Poměr mezi odebíraným množstvím energie a výkonem tepelného čerpadla. U tepelných čerpadel se pohybuje od 2,5 do 4,5 a platí, že čím je koeficient vyšší, tím je čerpadlo efektivnější..

Co je to EER (Energy Efficient Ratio)?

Koeficient energetické efektivnosti chlazení. Poměr mezi odebíraným množstvím energie a výkonem klimatizace. U klimatizací se pohybuje od 2,0 do 4,0 - čím vyšší, tím lepší.

Společnost Klimatizace 365 s.r.o. realizuje projekt „Digitalizace provozních a obchodních procesů Klimatizace365“ který byl podpořen z finančních prostředků EU v rámci komponenty 1.4.2.1 Národního plánu obnovy – Výzvy pro předkládání žádostí Czech Rise Up 3.0 – Poradenství pro digitální transformaci podniků evidenční číslo: IDENT170

Příjemce dotace
IČ příjemce dotace
Sídlo příjemce dotace
Název projektu
Evidenční číslo projektu
Adresa místa realizace projektu

Klimatizace365 s.r.o.
049 81 618
č. p. 163, Tuhaň 277 41
Digitalizace provozních a obchodních procesů Klimatizace365
IDENT170
č. p. 163, Tuhaň 277 41