Kontaktujte nás

+420 603506104

Pondělí - Sobota

8:00 - 18:00

Společnost Klimatizace365 s.r.o. se zabývá ucelenou dodávkou, instalací a servisem klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel do veškerých privátních i komerčních prostor. Specializujeme se na světově uznávané a prověřené značky HAIER, DAIKIN, SAMSUNG, kde jsme schopny Vám nabídnou zajímavé ceny. V případě přání zákazníků jsme schopny dodat i jiné výrobce. Naším krédem na prvním místě je spokojenost zákazníků a proto se budeme snažit zakázku realizovat na klíč od prvotního seznámení s přáním zákazníků až po závěrečný úklid po instalaci zvoleného zařízení.

Časté Vaše dotazy

FAQ

Mobilní či pevnou instalaci?

Obě varianty jsou možné, ale z pohledu komfortu je lepší pevná instalace.

Je možná instalace do panelového bytu?

Ano, instalace je možná a ideálně pokud máte balkon či lodžii.

Cena klimatizace?

Ceny začínají na 17.000,- Kč včetně instalace.

Mohu klimatizací topit?

Ano, většina klimatizací umí chladit i topit. Klimatizace dokáže vytopit místnost rychleji, než jiné typy topení a také z pohledu financí je vytápění ekonomické.

Klimatizace a spánek?

Ano, jde dohromady. Instalujeme klimatizace s tichým režimem.

Jaký je rozdíl mezi Split a Multisplit?

Split = jedna venkovní a jedna vnitřní jednotka, Multisplit = jedna venkovní a více vnitřních jednotek.

Co znamená označení Invertorová klimatizace?

Invertorová klimatizace kontroluje výkon klimatizace, čímž ušetří oproti běžným typům až 40 % energie. Výkon kompresoru se přizpůsobuje požadované teplotě, čímž rychleji dosáhne nastavenou teplotu, kterou dokáže stabilněji udržovat..

Kam umístit venkovní jednotku?

Venkovní jednotku je možno umístit kamkoliv, to znamená i na jižní stranu. Může být jak na fasádě, tak na střeše či přímo na zemi.

Kdo může klimatizaci instalovat?

Pouze osoby či společnosti s certifikátem.

Jaká je životnost klimatizace?

Životnost klimatizace závisí na délce provozu a kvalitě komponentů. Pravidelně servisovaná klimatizace může mít životnost až 15 let.

Co je to COP? (Coefficient of Performance)?

Poměr mezi odebíraným množstvím energie a výkonem tepelného čerpadla. U tepelných čerpadel se pohybuje od 2,5 do 4,5 a platí, že čím je koeficient vyšší, tím je čerpadlo efektivnější..

Co je to EER (Energy Efficient Ratio)?

Koeficient energetické efektivnosti chlazení. Poměr mezi odebíraným množstvím energie a výkonem klimatizace. U klimatizací se pohybuje od 2,0 do 4,0 - čím vyšší, tím lepší.